تاریخ 1395/04/23     تعداد دفعات مشاهده 1373 بار     ساعت 07:38:56     گروه خبری خبر مرکز علمی _ کاربردی صنایع دخانی

اولین کنفرانس بین‌المللی پژوهش در نوآوری و فناوری با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و تحت پوشش پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC) در دانشگاه امیر کبیر برگزار می گردد .
تصویر
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
اولین کنفرانس بین‌المللی پژوهش در نوآوری و فناوری با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و تحت پوشش پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC) در تاریخ سی تیرماه در دانشگاه امیر کبیر برگزار می گردد .

 

حامیان داخلی اصلی این کنفرانس دانشگاه امیرکبیر و دانشگاه خوارزمی و حامیان بین‌المللی اصلی این کنفرانس دانشگاه آلبورگ دانمارک، دانشگاه اشتاینبایس برلین و هومبولت اسکول آلمان و تیم فاندیشن هلند هستند که برای اولین دوره این کنفرانس خروجی‌های مناسبی را فراهم کرده‌اند.

 

هدفگذاری اولین دوره این کنفرانس تمرکز بر انتشارات است. باور برگزار کنندگان این است که فراهم کردن فرصت انتشارات معتبر در داخل مناسبترین خدمت به دانشجویان و پژوهشگران ایرانی است و با امتداد این تلاش‌ها می‌توان ارتباط پایدارتری با مراکز علمی معتبر جهان برقرار کرد و سپس به اعتباربخشی بیشتر مراکز داخلی از طریق همکاری و تعامل موثر دست یافت.

 

سایت همایش    :   icrit.ir

تلفن تماس دبیرخانه : ۶۶۴۹۵۴۱۹

آدرس دبیرخانه: تهران خیابان ولیعصر(عج)، بالاتر از چهارراه ولیعصر(عج)، نبش خیابان شهید بالاور، شماره ۴۶۷ (ساختمان معاونت پژوهشی دانشگاه صنعتی امیر کبیر)، طبقه چهارم، مرکز تحقیقات مهندسی صنایع و بهره وری دانشگاه صنعتی امیر کبیر.