توتون مرغوب

حاصل دسترنج کشاورز ایرانی

مرکز تحقیقاتی و آموزش شرکت دخانیات ایران

از مدرن ترین مراکز پژوهشی توتون در جهان

تاریخ 1401/05/25     تعداد دفعات مشاهده 159 بار     ساعت 15:30:04     گروه خبری شركت دخانيات ايران
تعداد بازدید: 159

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد گفت: باید همه تلاش کنیم تا با کار مضاعف کیفیت محصولات خوب و همراهی و همدلی سهم خود را از مافیا و بیگانگان پس بگیریم.
تصویر

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل؛ حسین عامریان مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در آیین رونمایی از افتتاح خط جدید تولید سیگارت سازی در ارومیه با اشاره به برخی رفتارهای نادرست در صنعت دخانیات کشور گفت: در طول چند ماه تلاش شد تا اشتغال، تولید و افزایش بهره وری را رقم بزنیم که این باعث افتخار است.

وی با بیان اینکه توسعه و پیشرفت مولفه‌های مختلفی دارد، یکی از این مولفه ها اراده مدیران و برنامه‌ریزی و تدبیر و بخش مهمتر همراهی، هماهنگی و پذیرش و کارکنان است و به جز همراهی بدنه ممکن نخواهد بود.

عامریان با بیان اینکه با یک عقب ماندگی تاریخی در صنعت دخانیات کشور رو به رو هستیم، خاطرنشان کرد که باید سهم بازاری که در صنعت دخانیات از دست دادیم را پس بگیریم و این مهم با تلاش شبانه‌روزی کارکنان دلسوز صنعت دخانیات کشور ممکن خواهد بود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در عین حال تاکید کرد: باید همه تلاش کنیم تا با کار مضاعف کیفیت محصولات خوب و همراهی و همدلی، سهم خود را از مافیا و بیگانگان پس بگیریم.

وی با اشاره به خط تولید سیگارت جدید در ارومیه گفت: در استان آذربایجان غربی تمام زیرساخت ها برای جهش فراهم است تا بتوانیم مجتمع ارومیه را به مجتمع یک کشور تبدیل کنیم چون تمام زیرساخت‌های تولید، عرضه و صادرات فراهم است.

عامریان در عین حال تصریح کرد که تلاش داریم تا هر ساله ظرفیت تولید را افزایش دهیم تا عقب‌ماندگی‌های ٨ ساله جبران شود