توتون مرغوب

حاصل دسترنج کشاورز ایرانی

مرکز تحقیقاتی و آموزش شرکت دخانیات ایران

از مدرن ترین مراکز پژوهشی توتون در جهان

تاریخ 1401/05/22     تعداد دفعات مشاهده 455 بار     ساعت 08:46:41     گروه خبری شركت دخانيات ايران
تعداد بازدید: 455

مسعود حسین پور" مشاور وزیر و رئیس سازمان حراست وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکت دخانیات ایران و مجتمع تولیدی تهران بازدید کرد.
تصویر

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل مسعود حسین پور در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از زحمات جهادی مدیرعامل شرکت دخانیات و تیم مدیریتی جدید گفت: اقدامات ضد فساد و مبارزه با رانت‌های شکل گرفته در شرکت دخانیات که ریشه‌ای پیچیده و تو در تو داشته است قابل تقدیر است و می‌بایست با همین روحیه انقلابی تا ریشه کن کردن کامل آن این سیاست را ادامه داد.

وی همچنین گفت: وظیفه حراست حمایت از برنامه های تحولی تولید، فروش و فعالیت‌های اقتصادی اثربخش بنگاه‌هایی اقتصادی است و در این مسیر اگر کسی مانع و حاشیه‌ساز باشد باید با آن برخورد شود.

رئیس سازمان حراست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برخی از افراد در داخل بنگاه‌های اقتصادی بدلیل آلودگی‌های مالی و سیاسی، بدنبال تأمین منافع بیگانگان و افراد بیرون شرکت هستند و حتی در بسیاری از بنگاه‌های اقتصادی ما شاهد جاسوسی صنعتی نیز هستیم، بنابراین چشمان تیز بین حراست باید این افراد را شناسایی و در اختیار قانون قرار داده و برخورد نماید.

 حسین پور گفت: در سالی که مزین به نام تولید، اشتغال و دانش بنیان است همه مکلفند به سیاست‌های تولیدی کشور کمک نمایند و حراست در این عرصه باید با نگاه صیانتی پیشگام‌تر از دیگران باشد.

در این بازدید محمد شیخان، مدیرعامل شرکت دخانیات ایران، توضیحاتی در خصوص اقدامات تحولی چند ماه گذشته در بخش تولید، صادرات، حمایت از کشاورزان، و توسعه زیر ساخت‌ها و تکنولوژی‌های بکار رفته در مجتمع‌ها و دستاوردهای کسب شده را بیان کرد.

این بازدید روز پنجشنبه ۲۰ مرداد ماه انجام شد، و در آن مدیرعامل شرکت دخانیات و جمعی از معاونین و مدیران این شرکت نیز حضور داشتند‌.