توتون مرغوب

حاصل دسترنج کشاورز ایرانی

مرکز تحقیقاتی و آموزش شرکت دخانیات ایران

از مدرن ترین مراکز پژوهشی توتون در جهان

تاریخ 1401/02/31     تعداد دفعات مشاهده 308 بار     ساعت 09:07:38     گروه خبری شركت دخانيات ايران
تعداد بازدید: 308

مدیرعامل شرکت دخانیات ایران به کمیسیون کشاورزی مجلس می‌رود تا بسته حمایتی از کشاورزان توتون و تنباکو کار را برای نمایندگان تشریح کند.
تصویر

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل در دستور کار کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی آمده است که محمد شیخان مدیرعامل شرکت دخانیات ایران، بعدازظهر سه شنبه آینده در جلسه این کمیسیون حاضر می شود.
شیخان در جمع اعضای این کمیسیون، ضمن ارائه گزارش عملکرد و بررسی چالش‌ها، به مسائل و مشکلات فراروی کشت کاران توتون و تنباکوکار و همچنین جزئیات بسته حمایتی کشاورزان که در اسفند سال گذشته رونمایی شد، خواهد پرداخت.
این جلسه در پی سیاست‌های حمایتی اخیر مدیرعامل شرکت دخانیات ایران از کشاورزان توتون و تنباکو کار به‌خصوص رونمایی از بسته کشاورزی با مزیت‌های خرید تضمینی محصولات آنها و افزایش قیمت به نفع کشاورزان و ارائه خدمات و تسهیلات ویژه به کشاورزان و همچنین جلوگیری از واردات بی رویه و خروج ارز از کشور برگزار می شود.
پیش از این با دعوت ولی اسماعیلی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، مدیرعامل‌ شرکت دخانیات ایران در جلسه روز دوشنبه 29 فروردین کمیسیون اجتماعی مجلس حاضر شد و به نمایندگان گزارش مبسوطی ارائه کرد.