توتون مرغوب

حاصل دسترنج کشاورز ایرانی

مرکز تحقیقاتی و آموزش شرکت دخانیات ایران

از مدرن ترین مراکز پژوهشی توتون در جهان

تاریخ 1400/10/25     تعداد دفعات مشاهده 941 بار     ساعت 09:08:52     گروه خبری شركت دخانيات ايران
تعداد بازدید: 941

دکتر محمد شیخان مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت دخانیات ایران در اولین ماه کاری خود با بیش از ۲۰۰ کارمند این شرکت بصورت جداگانه نشست صمیمی داشته و به درد و دل های آنها گوش داد.
تصویر

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت دخانیات ایران، دکتر محمد شیخان از ۲۰ آذر بعنوان مدیرعامل شرکت دخانیات ایران کار خود را در این شرکت آغاز کرد.

وی رسیدگی به وضعیت اقتصادی، معیشت و رفاه کارکنان و کارگران این شرکت را جزو اولویت های کاری خود دانست و در همان روزهای اول کاری اعلام کرد که «درب اتاقم بر روی همه کارکنان و کارگران شرکت باز است».

وی در همین راستا روزهای پنچ شنبه هر هفته را بعنوان روز ملاقات و نشست صمیمی با کارکنان شرکت قرار داد.

مدیرعامل دخانیات علاوه بر نشست صمیمی با خانواده های شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان شاغل در این شرکت، کارکنان و رابطین استانی هسته گزینش شرکت دخانیات ایران با بیش از ۲۰۰ کارمند و کارگر این شرکت بصورت جداگانه دیدار و گفتگو کرد.

مدیرعامل دخانیات در این نشست های صمیمی ضمن شنیدن درد و دلهای این افراد، بعضا دستوراتی برای حل مشکلات آنها صادر کرد.

همچنین مدیرعامل دخانیات در اولین ماه کاری خود با حضور در مدیریت های مختلف ستادی (معاونت تولید شامل مدیریت های کشاورزی و فنی و مهندسی؛ معاونت بازرگانی و اقتصادی شامل مدیریت‌های بازاریابی و فروش، تحقیقات بازار و صیانت از محصول؛ معاونت برنامه‌ریزی و تحقیق و توسعه شامل مدیریت های فناوری اطلاعات و ارتباطات، برنامه ریزی و بودجه، تحقیقاتی و معاونت مالی و منابع انسانی شامل مدیریت‌های پشتیبانی و امور رفاهی، منابع انسانی و مالی) و مجتمع دخانیات تهران، با کارکنان و کارمندان این بخش ها دیدار و گفتگو کرد.