توتون مرغوب

حاصل دسترنج کشاورز ایرانی

مرکز تحقیقاتی و آموزش شرکت دخانیات ایران

از مدرن ترین مراکز پژوهشی توتون در جهان

تاریخ 1400/10/15     تعداد دفعات مشاهده 296 بار     ساعت 21:23:48     گروه خبری شركت دخانيات ايران
تعداد بازدید: 296

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به دومین سالگرد حاج قاسم سلیمانی گفت: سردار حاج قاسم، مرزهای این انقلاب را در سطح بین المللی با کوتاه کردن دست فتنه گران و دشمنان توسعه داد.
تصویر

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل‌ شرکت دخانیات ایران، حجت الله عبدالملکی، در تجمع بزرگ جامعه کارگری و کارفرمائی با عنوان «مردان میدان تولید» که صبح امروز چهارشنبه در حرم مطهر حضرت امام (ره) به میزبانی بسیج کارگری سپاه تهران بزرگ برگزار شد، اظهار داشت: سردار حاج قاسم، مرزهای این انقلاب را در سطح بین المللی با کوتاه کردن دست فتنه گران و دشمنان توسعه داد.

وی تصریح کرد: بالندگی این انقلاب به کار و تولید وابسته است، همان که رهبر عزیزمان آن را اقتصاد مقاومتی نامیدند، اهداف اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در قانون اساسی، در کلام امام و رهبری متجلی است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تولید و نیروی ‌انسانی؛ از ارکان اصلی اقتصاد مقاومتی به شمار می آیند، افزود: با اقدامات انجام گرفته ، تحولات بیمه‌ای، بانکی و مالیاتی در آینده نزدیک به ثمر خواهد نشست.

عبدالملکی با بیان اینکه رکن اساسی تولید؛ نیروی انسانی است که به شکل کارفرما، کارمند و کارگر متجلی می‌شود، افزود: در گام دوم انقلاب اسلامی به تشکیل تمدن نوین اسلامی امیدوار هستیم. این تمدن، نیازمند تحقق اقتصاد مقاومتی است که تولید از ارکان اصلی آن محسوب می شود و حضور ما امروز در اینجا حضوری معنا دار برای تجدید پیمان با حاج قاسم سلیمانی و شهداست

وی با اشاره به اینکه مباحث کار و تولید برای دولت سیزدهم از اصول بسیار مهم و اساسی به شمار می روند، گفت: بخش عظیمی از اقتصاد کشور بر دوش کارگران و کارفرمایان است و در این رابطه، ستاد اقتصادی دولت به صورت مستمر با ریاست رئیس جمهور تشکیل می شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه کار و تولید امر مقدسی است، اظهار داشت: کار و کارگر در نظام جمهوری اسلامی، از ارزش بالایی برخوردار است؛ پدر خودم در مقطعی از زندگی به کارگری مشغول بوده و مفتخر هستم که با دستمزد کارگری، بزرگ شده‌ام.

در این مراسم دکتر محمد شیخان مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره به همراه جمعی از معاونین، مدیران، کارگران و پرسنل انقلابی شرکت دخانیات ایران  حضور داشتند که با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی، رهبر فرزانه انقلاب و شهدا خصوصا سردار دل‌ها تجدید میثاق کردند.