اداره رفاه و امور اجتماعی

 تعهدات درمانی شرکت بیمه ملت

 شیوه نامه پرداخت هزیـنه هـای درمـان کـارکنـان شرکت دخانیات ایران             

 

جهت استعلام خسارت بیمه درمان و کارت اعتباری خود اینجا کلیک کنید
 

 اطلاعیه : برای دانلود فرم بیمه تکمیلی به قسمت بیمه مراجعه نمائید .


اداره رفاه و امور اجتماعی

 

مقدمه :

اداره رفاه و امور اجتماعی شرکت دخانیات بعنوان یکی از ارکان مدیریت پشتیبانی و خدمات ، با در اختیار داشتن پرسنل مجرب در انجام امور رفاهی و جدّیت در راستای اهداف عالی شرکت و با نظر مساعد اولیاء محترم ، همواره سعی در تلاش روز افزون جهت ارتقاء سطح رفاهیات و تداوم کمک به معیشت کارکنان محترم داشته و به منظور ارائه بهتر و بهبود کیفیت این خدمات با رعایت قوانین و مقررات در امور اجرایی ، که مختصراً به توضیح آنها می پردازیم ، اهتمام می ورزد.

1-واحد امور رفاهی و وام : ارائه تسهیلات وامی شرکت به همکاران شاغل و بازنشسته ارائه معرفی نامه های بانکی طرف قرارداد و ارائه خدمات کارشناسی رفاهی به کلیه همکاران محترم در مناطق استانی و ستادی .

2-واحد بیمه (خدمات درمانی ، بیمه تکمیلی، بیمه مسئولیت مدنی ) : تمدید قرادادهای بیمه ای کل کشور ، ارائه معرفی نامه ها ، اخذ غرامت هزینه های درمانی از شعب بیمه ، خدمات در تعویض و تمدید دفترچه های بیمه و ارائه خدمات کارشناسی بیمه ای  به همکاران می باشد .

3-کارت های اعتباری  و سفر کارت ملی : اقدامات مربوط به صدور ، تمدید و شارژ  اعتبار کارتها و پیگیری های امور بانکی مربوط به آن و ارائه خدمات کارشناسی به کلیه مناطق استانی در سطح شرکت .

4-مامورسرا و مهمانسراهای استانها : ساماندهی ، کنترل و نظارت بر نحوه عملکرد مامورسرای دخانیات های استانها برابر دستور اولیاء محترم شرکت طبق برنامه واحد و تهیه و صدور احکام مرتبط توسط مدیریت پشتیبانی و خدمات . دریافت فرم

5-خانه های سازمانی : کنترل و نظارت بر منازل سازمانی شرکت دخانیات و تهیه و صدور مجوز استفاده از منازل فوق بر اساس آئین نامه اجرایی خانه های سازمانی .

6-زائر سرای مشهد مقدس: صدور حکم و پذیرش در تمام ایام سال ، سوئیت های مناسب جهت رفاه همکاران محترم شرکت به همراه خانواده های آنان .

7-واحد خدمات مسافرتی : تهیه کلیه بلیط های ماموریتی همکاران (اعم از هوایی و ریلی و جاده ای) طبق احکام صادره .

8-مهمانسرا واحد تهران : پذیرش و اسکان مامورین  اعزامی از مناطق مختلف استانها ، برگزاری همایش ها و سمینارها و  جلسات و کلاسهای آموزشی و آزمون های استخدامی و ...  .

 
 

 

 mailto:refah.itc2@yahoo.com

Close