شرکت دخانیات ایران

تولید ملی - حمایت از کار و کارگر ایرانی

توتون مرغوب

حاصل دسترنج کشاورز ایرانی

فیلم/ افزایش تولید، صادرات، حمایت از کشاورزان، جلوگیری از فساد، استقرار عدالت و سفرهای استانی از برنامه های دکتر محمد شیخان در شرکت دخانیات برای مبارزه با مافیا است
مدیرعامل شرکت دخانیات ایران در رشت از ردپای چهار عضو دولت روحانی در رانت و فساد شرکت دخانیات ایران پرده برداشت و گفت: حجم فساد در این شرکت در زمان دولت روحانی به اندازه ای است که با آب دریای کاسپین پاک نمی شود.
پیام دکتر محمد شیخان، مدیر عامل شرکت دخانیات ایران به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین(س) و گرامیداشت روز تکریم مادران و همسران شهدا
دکتر محمد شیخان مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت دخانیات ایران در اولین ماه کاری خود با بیش از ۲۰۰ کارمند این شرکت بصورت جداگانه نشست صمیمی داشته و به درد و دل های آنها گوش داد.
مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت دخانیات ایران، گزینش در همه حوزه ها را مهم دانست و گفت: گزینش باید متمرکز بر همه نیروها بخصوص مدیران باشد.
رئیس شورای اسلامی کار و کارگران مجتمع دخانیات استان کردستان از توجه دکتر محمد شیخان به کشاورزان کردستانی و همچنین راه اندازی خط تولید جدید در این استان تقدیر و تشکر کردند.

    

اطلاعیه مهم

دخانیات از نگاهی دیگر

مسئولیت های اجتماعی

Close